Hulgikliendile
S
+

Schaeffler reorganiseerib oma alusvankri proftelli FAG kaubamärgi alla

Schaeffleri osakond „Automotive Aftermarket” on reorganiseerinud oma alusvankriremondi tooteportfelli. Alates 1. juunist 2019 laiendavad „Aftermarketi” spetsialistid FAG tootevalikut roolisüsteemi ja vedrustuse osadega, veovõllide ja amortisaatori kinnitustega. Koos olemasoleva rattalaagriprogrammiga pakub ettevõte oma kaubamärgi FAG all valdkonna juhtivat alusvankriremondi tooteportfelli.

Osakonna selline otsus tuleneb Schaeffleri ulatuslikust kvaliteedistrateegiast, mis peegeldub toodetes ja hõlmab materjalidevalikut, arendustegevust ning paigaldust, lisaks ka läbimõeldud remondilahendusi. „Kasutades vastupidavust parandavat ja kauakestvat pinnatöötlust ning tihenditehnoloogiate saame pakkuda ühtlaselt kõrget kvaliteeti kogu tooteportfelli ulatuses,“ ütles Dr. Robert Felger, Schaeffler Automotive Aftermarketi tootehalduse ning uuringu- ja arendustegevuse direktor. „Iga eraldiseisev komponent, kuni kõige väiksema lisatarvikuni, on arendatud välja ja testitud vastavalt Schaeffleri kvaliteedistandarditele.“ Õigupoolest on ettevõttel oma kaubamärgi FAG all enam kui 130 aastat kogemust originaalseadmete tootjatele mõeldud keerukate alusvankrimoodulite arendustöös ja tootmises. Schaeffler näitab üles ka pühendumust tulevikule orienteeritud alusvankritehnoloogiatele, millest annavad tunnistust uuenduslikud tooted, nagu elektriline kaldestabilisaator ja nutikas nurgamoodul (Intelligent Corner Module).
Schaeffleri kvaliteedistrateegia hõlmab ka seda, et töökodadel võimaldatakse teha remonttöid tõhusalt ja usaldusväärselt. Pöörates erilist tähelepanu kõigile Euroopa autoparkides levinud alusvankrirakendustele, on Schaeffleri osakond täiendanud oma tooteportfelli paljude lisatarvikutega, kuna töökodades on nende järele suur nõudlus. Kaubamärgi FAG remondilahendused sisaldavad kõiki vajalikke komponente ja ka lisatarvikuid, nagu mutrid ja poldid, mille kvaliteet on varuosaga samaväärne. Sel moel saavad töökoja kliendid olla kindlad, et nende ohutusega seotud alusvankri remondi kvaliteet on ühtlaselt kõrge – nii toodete kui ka remonttööde teostamise mõttes.

Salome Auto hulgimüük

E-R 8-17 tel 680 8804

Automaailm.ee klienditugi 6808814

E-R 08:00 - 17:00

...
Wait
Palun jääge ootele! Teostame päringut.