Hulgikliendile
S

Drive-in välimüügipunktid

Kauba väljastamiseks oleme avanud Automaailma kaupluste juures Drive-in välimüügipunktid. Kuigi kauplused jäävad ajutiselt suletuks, on võimalik soovitud kaup kätte saada kaupluse ees asuvast välimüügipunktist. Drive-in välimüügipunktid töötavad tavapärastel kaupluste lahtiolekuaegadel (v.a. Kuressaare Autvar).

Välimüügipunktis toimub kauba müük ja väljastus koheselt. Kiirema teeninduse tagab, kui Sul on müügipunkti tulles valmis ostunimekiri või veebipoest / kevadkataloogist välja vaadatud soovitud kauba tootekood.

Koheselt kauba kätte saamiseks saad eelnevalt kontrollida, kas soovitud toode on olemas ka Sinule lähimas Automaailma kaupluses:

  

Turvaliseks teenindamiseks soovitame oma ostusoovist eelnevalt teada anda:
1. Saada ostutellimus/päring e-postiga. Kindlasti pane kirja oma kontakttelefon. Varuosapäringu korral lisa ka auto registreerimisnumber. Komplekteeritud tellimuse väljastame 1h jooksul.
2. Esita tellimus telefoni teel. Komplekteeritud tellimuse väljastame 15 min pärast.
Kui soovitud kaupa vastava välimüügipunkti laos hetkel ei ole, saab tellimuse kätte järgmisel tööpäeval.

Vt. Drive-in välimüügipunktide kontakte siit

Kaubale järgi tulles, palume kindlasti järgida kõiki ohutusnõudeid:
1. Palun kanna maski! Ilma maskita kliente me ei teeninda
2. Järgi 2 + 2 reeglit ja Automaailma töötaja suuniseid

Meie veebipood on avatud 24/7 ja veebipoe tellimuste väljastamine toimub tavapärastel aegadel meie kaupluste välimüügipunktides. Tallinna Kadaka tee 42a kesklaost on võimalik komplekteeritud tellimus kätte saada tööpäevadel 1h möödumisel peale tellimuse laekumist.

Salome Auto hulgimüük

E-R 8-17 tel 680 8804

Automaailm.ee klienditugi 6808814

E-R 08:00 - 17:00

...
Wait
Palun jääge ootele! Teostame päringut.